PORADY

Idealny facet, czyli jaki?

Autor Wiktoria

Jednym z największych marzeń każdej kobiety jest znalezienie idealnego faceta. Wiadomo, że nigdy nie będzie perfekcyjnie to, jednak niektóre cechy są bardzo cenione wśród kobiet. W artykule postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej temu tematowi i sprawdzić, czego panie oczekują od doskonałego faceta.

Pogoń za ideałami

Przy wyborze odpowiedniego partnera, kobietom chodzi przede wszystkim o charakter mężczyzny, z którym będzie chciała spędzić resztę swojego życia. Aby idealny facet był rzeczywiście doskonały, warto zastanowić się nad cechami, jakie powinien posiadać odpowiedni kandydat. Warto jednak pamiętać, że relacje wymagają nieustannej pracy oraz ciągłej rozmowy o swoich potrzebach i oczekiwaniach. Właśnie to pozwala zbudować dobry, udany związek na długie lata.

Czego kobiety oczekują od mężczyzn?

Każda kobieta w związku chce czuć się bezpiecznie i stabilnie, przez co jej idealny facet musi być godny zaufania. Zaangażowanie i obecność partnera sprawia, że ona może poczuć się dobrze i stabilnie w związku. Według kobiet idealny facet powinien mieć dla nich czas. Wiele z nich preferuje dzielenie wspólnych aktywności takich jak sport, spacer lub inne hobby. Odpowiedzialność, zaradność czy poukładane odpowiednio priorytety to coś, co kobiety również bardzo sobie cenią w mężczyznach. Jednak trudno ocenić te cechy tuż po poznaniu nowej osoby. 

Wiadomo, że idealny facet musi dobrze wyglądać. Warto pamiętać, że każda kobieta ma jednak inny gust i nie ma uniwersalnego wzorca. Panie zwracają uwagę na różne cechy, ale mężczyzna koniecznie musi się podobać i budzić w nich pożądanie. Jedyną kwestią, która jest dokładnie określona jest wzrost – panie zdecydowanie wolą wysokich mężczyzn, a przynajmniej wyższych od nich. Dzięki temu kobieta może bez problemu ubrać wysokie szpilki i doskonale się prezentować!

Cechy idealnego faceta

Każdy ma inny charakter, jednak według wielu kobiet poglądy dotyczące cech idealnego faceta są całkiem podobne. Największą zaletą mężczyzny jest wrażliwość i empatia. Idealny facet powinien wspierać swoją wybrankę i otwarcie okazywać jej swoje uczucia. Kobiety doceniają zaradność mężczyzn, którzy w razie potrzeby będą wiedzieli jak pomóc w technicznych kwestiach, o których część kobiet może nie mieć pojęcia. Oczywiście nie można zapomnieć o czułości. Każda kobieta bardzo doceni, kiedy jej facet przytuli ją w romantyczny, jesienny wieczór, czy da jej całusa w towarzystwie znajomych z pracy.

Idealny facet to odważny, lojalny, zadbany i pięknie pachnący mężczyzna – takie cechy według ekspertów wskazuje większość Polek. Do tego niezwykle istotne jest pierwsze wrażenie, a ono zależy przede wszystkim od dobrej aparycji. Charakter poznaje się później, jednak często na pierwszy rzut oka można wyczytać z mężczyzny, jaki jest. Odwaga i oddanie to cechy, które są niesamowicie cenione w oczach kobiet. Przez to właśnie mężczyźni, którzy nie boją się zmierzyć z trudnościami są numerem jeden dla kobiet! 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x